Budownictwo

firma budowlana jelenia góra

Budujemy kompleksowo 

- świadczymy usługi w bardzo szerokim zakresie prac budowlanych, zaczynając od fundamentów, poprzez ściany, stropy, wylewki, hydraulikę, aż po wykończenia pod klucz.
Firma budowlana Regess koncentruje się przede wszystkim na budowie różnego rodzaju obiektów mieszkalnych i usługowych, działa jako generalny wykonawca zarówno w Polsce jak i za granicą, na zachodzie Europy. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, zapewniając fachowe doradztwo, rzetelnie wykonany kosztorys oraz wyspecjalizowanych pracowników.

Dbamy o kompleksowość naszych usług poprzez elastyczne dostosowanie się do potrzeb klienta.

Termoizolacje budynków mieszkalnych

Z biegiem lat wyspecjalizowaliśmy się w renowacji oraz robieniu od podstaw elewacji zewnętrznych budynków. Wykonujemy termomodernizacje budynków nowowznoszonych, jak i starszych konstrukcji wymagających renowacji. Elewacje wykonujemy metodą natryskową lekko-mokrą, na wełnie bądź styropianie, co pozwala na uzyskanie jednolitej, gładkiej powierzchni bez smug. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i w swojej ofercie posiadamy nowości takie jak: imitacje drewna, elewacje wentylowane, czy systemy garażowe wykonywane na wełnie mineralnej. 

Posiadamy:

  • wykfalifikowany zespół,
  • własny sprzęt.
  • rusztowania. 

Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie zlecenia.

Tagi: prace żelbetowe, prace murarskie, tynki wewnętrze, tynki zewnętrzne, elewacje, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, technika grzewcza, budownictwo „pod klucz”, stolarstwo.

Od kilku lat realizujemy własne projekty budowlane

Zaznaczając, tym samym naszą obecność na rynku deweloperskim. Nasza najnowsza inwestycja, apartamentowiec "W sercu Uzdrowiska", to nie tylko piękne, wysokiej jakości budownictwo, ale także nowoczesne rozwiązania grzewcze. Apartamentowiec jest pierwszym w Polsce budynkiem wielorodzinnym ogrzewanym wyłącznie energią odnawialną.

 

Budownictwo energooszczędne

Obecnie uczestniczymy w realizacji pro-ekologicznego projektu firmy DIJK & DUIN. W mieście Herentals w Belgii powstaje inwestycja "De Tuinen Van Herentals"