Praca brygadzista Polska/Belgia

Brygadzista

Miejsce pracy: Polska/Belgia

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego brygadzistę ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Polski (Województwo dolnośląskie) i Belgii.

Zakres obowiązków

  • współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,
  • rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • prowadzenie budowy pod kątem technicznym.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,
  • WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
  • pomoc w zdobyciu A1,
  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
  • współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się dla Państwa finansami firmy,
  • premie za polecanie fachowców.

Proszę przesyłać CV w języku angielskim lub niemieckim.

CV wyślij na adres rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).