Praca dekarz

Miejsce pracy: Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Polski oraz Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlanąPracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
  • pomoc w zdobyciu A1,
  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
  • premie za polecanie fachowców.

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji drewnianych,
  • wykonywanie więźb dachowych,
  • wykonywanie konstrukcji z drewna,
  • prace ciesielskie i dekarskie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

CV wyślij na adres rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:

Zainteresowany?

Zadzwoń

+48 75 64 42 073

lub wypełnij formularz i poczekaj na kontakt z naszej strony

x