Praca murarz

Murarz

Miejsce pracy: Belgia

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami ze znajomością języka niemieckiego lub  języka angielskiego. Praca na terenie Polski lub Belgii.

 Opis stanowiska:

  • murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
  • murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
  • fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,
  • własna działalność gospodarcza,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

  • stabilna współpracę,
  • atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia,
  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania,
  • pomoc w formalnościach związanych z założeniem działalności i zdobyciem zaświadczenia A1.

CV wyślij na adres rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).