Usługi Budowlane

Usługi budowlane

Dzięki doskonałej organizacji pracy świadczone przez nas usługi budowlane zawsze są wykonywane zgodnie z harmonogramem budowy. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam planować każdą inwestycją w zgodzie z perspektywą inwestora. W zakres naszych usług wchodzi m.in.

  • Zarządzanie procesem inwestycyjnym – podczas, gdy my budujemy Twój wymarzony dom, możesz dalej działać zgodnie ze swoim harmonogramem. Dopełniamy wszelkich formalności, które umożliwiają rozpoczęcie inwestycji np. pozwolenie na budowę lub pozwolenie na użytkowanie.
  • Współpraca z doświadczonymi budowlańcami – w skład naszych ekspertów wchodzą osoby z zakątków całej Europy. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni, iż możemy konkurować na arenie międzynarodowej z największymi graczami.
  • Kadra inspektorów budowlanych oraz kierowników budowlanych – posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która jest z nami od początku istnienia generalnego wykonawcy Regess.
  • Generalne wykonawstwo – przeprowadzamy kompleksowe prace budowlane oraz instalacyjne zgodnie z najnowocześniejszą technologią, która funkcjonuje w Europie Zachodniej.

 

Termoizolacje budynków mieszkalnych

Z biegiem lat wyspecjalizowaliśmy się w renowacji oraz robieniu od podstaw elewacji zewnętrznych budynków. Wykonujemy termomodernizacje budynków nowowznoszonych, jak i starszych konstrukcji wymagających renowacji. Elewacje wykonujemy metodą natryskową lekko-mokrą, na wełnie bądź styropianie, co pozwala na uzyskanie jednolitej, gładkiej powierzchni bez smug. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i w swojej ofercie posiadamy nowości takie jak: imitacje drewna, elewacje wentylowane, czy systemy garażowe wykonywane na wełnie mineralnej. 

Posiadamy:

  • wykwalifikowany zespół,
  • własny sprzęt,
  • rusztowania.