Kosztorysant do instalacji sanitarnych

Kosztorysant sanitarny

Lokalizacja: Jelenia Góra

Osoba piastująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za tworzenie kosztorysów sanitarnych, sporządzanie przedmiarów, udział w oszacowaniu budżetu na podstawie projektów, które zostaną zatwierdzone przez z inwestora. Do zadań kosztorysanta sanitarnego należeć będzie również weryfikowanie ofert od dostawców i podwykonawców pod kątem cenowym oraz tworzenie zamówień materiałowych w zgodzie z tym, czego wymagać będzie realizowana inwestycja. Jeśli się sprawdzisz, to chcemy, abyś aktywnie uczestniczył w negocjacjach z wykonawcami oraz dostawcami. Na tym stanowisku wymagane będzie minimum roczne doświadczenie we wspomnianej tematyce lub jej pokrewnych.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym kosztorysowaniu instalacji sanitarnych lub im pokrewnych
  • wykształcenia wyższego w zakresie Inżynierii Środowiska bądź pokrewne
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku po stronie firmy FIT - OUT może stanowić istotny atut
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy terminowej oraz pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w firmie, która działa od wielu lat na rynku Europy
  • narzędzia, które są potrzebne do efektywnej pracy
  • możliwość rozwoju przy ciekawych projektach międzynarodowych
  • przyjazne środowisko pracy, gdzie stajesz się członkiem zespołu, którzy wspierają siebie nawzajem. 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@regess.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.


Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Aby skontaktować się z administratorem, należy wysłać e-mail pod adres:biuro@regess.eu ;lub zadzwonić pod nr telefonu +48 75 64 42 073.


Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.
Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w tym procesie rekrutacji, pamiętaj proszę o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału również w kolejnych rekrutacjach na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, pamiętaj proszę o zaznaczeniu tego w swoim zgłoszeniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami: