Praca Samodzielny Księgowy

Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,
  • kontrola rozrachunków na kontach księgowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji.

Wymagania:

  • minimum 1,5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
  • znajomość MS Excel i MS Word.

Mile widziane:

  • znajomość programu finansowo-księgowego Comarch Optima,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • samodzielne stanowisko pracy.

CV wyślij na adres rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).