Praca Manager budowy

Manager budowy

Praca Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe przygotowanie oraz zarządzanie procesem przetargowym na wykonanie robót oraz zarządzanie procesem realizacji i projektowania, uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień, itp., utrzymywanie i zarządzanie wszelkimi relacjami z instytucjami zewnętrznymi w tym czasie,
  • zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania: formy, harmonogramów, budżetów i wymogów jakościowych i komercyjnych,
  • zarządzanie jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • zarządzanie procesem budowlanym umożliwiającym realizację budżetu projektu,
  • koordynacja pracy własnego zespołu i realizacji robót w ramach projektów deweloperskich,
  • bezpośrednie zarządzanie realizacją robót prowadzonych przez wykonawców robót na bazie podpisanych umów.

Wymagamy:

  • minimum 4-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym na rynku budowlanym,
  • minimum 6-letniego doświadczenia zawodowego na rynku budowlanym,
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu inżynierskim budowlanym,
  • umiejętności organizowania, efektywnego kreowania zespołami zadaniowymi, organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • doświadczenia i umiejętności w planowaniu, koordynacji i realizacji zatwierdzonego harmonogramu inwestycji w powiązaniu z budżetem i kontrolą kosztów na budowie,
  • pełnej transparentności w procesie inwestycyjnym, zarówno w obszarach wewnętrznych jak i zewnętrznych,
  • zaangażowania, dyspozycyjności oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • biegłej obsługi komputera, w szczególności programów Pakiet MS Office oraz programów typu AutoCAD,
  • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznym, prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole,
  • możliwość pracy w Jeleniej Górze, w jednej z najszybciej rozwijających się aglomeracji w Polsce,
  • pracę w oparciu o atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w nowoczesnej firmie przy realizacji ambitnych i rozpoznawalnych na rynku projektach.

CV wyślij na adres rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).