Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentacji i stały kontakt z ZUS,
  • rozliczanie pracowników z Urzędem Skarbowym,
  • prowadzenie akt osobowych, tworzenie i kontrola umów pracowniczych,
  • tworzenie i monitorowanie wewnętrznych regulaminów i procedur,
  • ewidencjonowanie dokumentów A1.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku,
  • wykształcenie średnie; mile widziane wyższe, kierunkowe np.: ZZL,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu Office zwłaszcza Excel.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programu Comarch Optima,
  • doświadczenie w międzynarodowym przedsiębiorstwie i praca z przepisami międzynarodowymi,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • przyjazną atmosferę i możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenie zawodowe,
  • możliwość dalszego rozwoju.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 511 975 081 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@biurorgs.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych: RGS Sp. z o.o.