Praca Zastępca Głównego Księgowego

Stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Jelenia Góra.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,
  • prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, m.in. CIT, VAT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku bądź na stanowisku samodzielnego księgowego.

Mile widziane:

  • znajomość programu finansowo-księgowego Comarch Optima,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • samodzielne stanowisko pracy.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@regess.eu

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji. W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o.