O nas

firma regess jelenia góra

Generalny wykonawca Regess 

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy. Tradycje budowlane i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam konkurować z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i terminowości usług w segmentach budownictwa:

 • ogólnego,
 • przemysłowego,
 • mieszkaniowego,
 • prefabrykowanego oraz
 • ekologicznego.

Budujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami budownictwa. Nasi partnerzy to eksperci z wielu zakątków Europy, którzy wspólnie wykorzystują fachową wiedzę w trakcie zleceń.

Nasze działania skupiają się głównie wokół:

 • wielorodzinnych budowli mieszkalnych,
 • domów jednorodzinnych,
 • hoteli,
 • ośrodków wypoczynkowych.

Nasz dział budowlany oferuje inwestorom na całym świecie swoje niepowtarzalne doświadczenie. Oryginalność naszego podejścia opiera się na połączeniu wiedzy z zakresu:

 • budownictwa,
 • hotelarstwa,
 • turystki.

Budowa hoteli jest dla nas chlebem powszednim. Nie ma znaczenia, czy jest to hotel:

 • wypoczynkowy,
 • biznesowy,
 • lotniskowy.

Doświadczeni budowlańcy dokonują wszelkich analiz budowlanych oraz  analiz rynkowych, w oparciu o które zostaną przygotowane plany hotelu zgodnie z wizją inwestorską. Generalny wykonawca zobowiązuje się utrzymać koszty inwestorskie na umówionym poziomie, bacząc na trudności, które mogą powstać w trakcie inwestycji. Zapewniamy kompleksowe podejście do każdej inwestycji łącznie z najmniejszymi detalami.

Energia odnawialna 

Wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów skłoniło nas do wprowadzenia kompleksowej oferty na rozwiązania grzewcze bazującej na energii odnawialnej. W oparciu o zastosowania energii słonecznej stworzyliśmy gotowe rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno panele fotowoltaiczne,  jak i kolektory słoneczne, ktore są gotowe wytworzyć prąd lub np. podgrzać wodę użytkową. Marka REGESS Energy jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów dotyczących energii odnawialnej oraz unormowań Unii Europejskiej W ofercie jest wiele ekologicznych i ekonomicznych systemów dla domu, biura czy hali:

 • kominki na pellet,
 • pompy ciepła,
 • zestawy fotowoltaiczne,
 • zestawy solarne do ogrzewania wody użytkowej i zasilania centralnego ogrzewania,
 • kotły i kominki na biomasę.

Oferujemy produkty, które pochodzą wyłącznie z europejskich fabryk, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Nasi klienci otrzymują nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także fachową i błyskawiczną obsługę. Jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają wieloletnie okresy gwarancyjne, które potrafią sięgać do 25 lat. 

Świadomi konieczności podjęcia działań zmierzających do zredukowania zanieczyszenia powietrza oraz w trosce o naszą okolicę, naszą inwestycję deweloperską w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - w Cieplicach - wyposażyliśmy tylko i wyłącznie w ekologiczne rozwiązania grzewcze. Tym samym apartamentowiec W sercu Uzdrowiska jest pierwszym budynkiem w Polsce ogrzewanym wyłącznie energia odnawialną: gruntową pompą ciepła zintegrowaną z instalacją kolektorów słonecznych. 


 

Osiągnięcia :
 

  Regess Sp. z o.o. została podwykonawcą rewitalizacji budynku pensjonatu w Karpaczu oraz odpowiada za przygotowanie go do usług B&B.
     
  Regess Sp. z o.o. została generanym wykonawcą luksusowych domków wakacyjnych w Szklarskiej Porębie. 
     
  Regess Sp. z o.o. została generalnym wykonawcą remontu i rozbudowy budynku biurowo-usługowego w Mysłakowicach koło Jeleniej Góry.
     
 

Kolejny etap inwestycji "Osiedle Warta" w Kłodzku
Spółka Regess została wybrana generalnym wykonawcą drugiego budynku w ramach inwestycji "Osiedle Warta" w Kłodzku. Pierwszy etap także został zrealizowany przez spółkę.

     
 

Pasywny apartamentowiec w centrum Herentals w Belgii
Razem z Dijk & Duin budujemy w Herentals apartamentowiec spełniający standardy budynku pasywnego dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz techniki z zakresu energii odnawialnej.
Wizualizację tego wyjątkowego projektu można obejrzeć na www.dijkenduin.be.

     
bafa     

Kocioł na pellet MM Bio Luxury o mocy 15 kW, 25 kW i 40 kW
jest już obecny na niemieckiej liście BAFA, dzięki czemu niemieccy użytkownicy mogą dostać dofinansowanie na zakup naszego produktu. Jest to zarazem potwierdzenie najwyższej jakości tych kotłów.

     
W sercu uzdrowiska  

Apartamentowiec "W sercu Uzdrowiska" 2014
budujemy jedyny w Polsce ekologiczny apartamentowiec.

     
gazele biznesu  

Gazele Biznesu 2013
podtrzymanie wyróżnienia otrzymanego w roku poprzedzającym.

     
 

Osiedle Warta w Kłodzku,
którego generalnym wykonawcą jest spółka Regess, zajęło niedawno prestiżowe 3-cie miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na „osiedle przyjazne mieszkańcom”, konkurując z 20 deweloperami z regionu Dolnego Śląska.

     
gazele biznesu 2012  

Gazele Biznesu 2012
dołączenie do grona najdynamiczniej rozwijających się średnich i małych przedsiębiorstw.